Vicast - Clan Soldat Pro Game

Clan Soldat Pro Game

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Szukamy sponsora dla clanu. W zamian proponujemy reklame. Jesteśmy po rejstracji

  • Index
  •  » Tricki
  •  » Granaty - jak rzucic zeby zabic?

#1 2008-01-02 15:11:26

Calvaro Plonaco-brody

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 3
Punktów :   

Granaty - jak rzucic zeby zabic?

Czy nie raz draznilo was to ze po rzuceniu granatem w przeciwnika,delikwent dalej sobie wesolo podskakiwal?Choc wasz rzut byl celny i trafil prosto w glowe.Czesto sie tak zdarza ze trafiony granatem dalej zyje.Jest jednak 100% sposob na zabicie przeciwnika za pomoca tylko jednego granata.Lecz wymaga to nieco wyczucia i umiejetnosci oraz sporo szczescia.Otoż wystarczy rzucic grant prosto pod nogi przeciwnika lub wyczuc ruchy wroga i rzucic go w miejsce gdzie ofiara bedzie przechodzic tak aby na niego nastompila.jest to pewniak ze rozerwie waszego przeciwnika na strzepy.Mam tez teorie ale nie jestem do konca pewny czy jest ona sluszna.A mianowicie zdaje mi sie ze rzucenie granatem w przeciwnika w powietrzu od dolu (prosto w krocze:] ) ruwniez powoduje natychmiastowy zgon.Czyli taki sam efekt jak przt stanieciu granat

Offline

 

#2 2008-01-02 16:45:46

RetroX

Administrator

7585977
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Granaty - jak rzucic zeby zabic?

prawda


RetroX jest Bogiem, Soldat nałogiem, stronka zabawą, Deagle podstawą

Offline

 

#3 2008-01-14 20:29:33

xXkosaXx

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Granaty - jak rzucic zeby zabic?

heh Snipera uniki to jest sztuka a HK to bron dla poczatkujacych no nie wspominajac o m79 dla masterow

                     
                                                                                                                     PS speed soldier

Offline

 
  • Index
  •  » Tricki
  •  » Granaty - jak rzucic zeby zabic?
Zapchęcamy do gry w soldat

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl